Práce jako na kostele

Následující řádky potvrzují pravdivost výše uvedeného přirovnání, neboť práce na kostele je opravdu víc než dost.

Hned úvodem chceme velmi poděkovat všem dárcům, díky kterým se dílo obnovy našeho kulturního dědictví může uskutečňovat. Patří mezi ně jak zdejší občané a obecní úřady, tak Královéhradecký kraj a Ministerstvo kultury.

Rádi bychom se s vámi podělili jednak o radost z toho, co se nám podařilo v uplynulých letech na našich kostelech opravit, jednak bychom vás chtěli informovat o pracích, které nás bezprostředně čekají.

Obracíme se na vás také s prosbou o podporu, abychom mohli v potřebných pracích pokračovat. Je pro nás velkou pomocí i sebemenší finanční dar. V případě zájmu nás kontaktujte, protože každému dárci rádi vystavíme potvrzení o přijetí daru, které lze použít ke snížení daňového základu.

pořad prázdninových bohoslužeb: od 30. 6. 2019 do 30. 8. 2019 se nekonají bohoslužby v kostele Njsv. Trojice ve Všestarech. Sobotní mše sv. s nedělní platností na Chlumu a v Nedělištích se střídají po 14 dnech vždy v 16:30.