Práce jako na kostele

Následující řádky potvrzují pravdivost výše uvedeného přirovnání, neboť práce na kostele je opravdu víc než dost.

Hned úvodem chceme velmi poděkovat všem dárcům, díky kterým se dílo obnovy našeho kulturního dědictví může uskutečňovat. Patří mezi ně jak zdejší občané a obecní úřady, tak Královéhradecký kraj a Ministerstvo kultury.

Rádi bychom se s vámi podělili jednak o radost z toho, co se nám podařilo v uplynulých letech na našich kostelech opravit, jednak bychom vás chtěli informovat o pracích, které nás bezprostředně čekají.

Obracíme se na vás také s prosbou o podporu, abychom mohli v potřebných pracích pokračovat. Je pro nás velkou pomocí i sebemenší finanční dar. V případě zájmu nás kontaktujte, protože každému dárci rádi vystavíme potvrzení o přijetí daru, které lze použít ke snížení daňového základu.

Bohoslužby

 Říjen - Listopad

Všestary: každou neděli v 8:00 

Neděliště: sobota 18.11. v 15:30
                  sobota 2.12. v 15:30

Chlum: sobota 11.11. v 15:30  
             sobota 25.11. v 15:30

Světí:  pátek 24.11. v 16:30

Anketa

Četli jste nějakou z encyklik či exhortací papeže Františka?

Celkový počet hlasů: 86

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode