Přímluvná modlitba

Jako kněz farnosti Všestary se modlím za každého, kdo do zdejší farnosti patří. Žije v ní ale mnoho lidí, které vůbec neznám a s kterými nemám příležitost se potkat, tak alespoň touto cestou nabízím pomocnou ruku.

V životě totiž přicházejí chvíle, kdy člověk prožívá hlubokou radost a vděčnost a chtěl by ji sdílet i s někým, kdo je nad ním, podobně by rád svěřil do Božích rukou starost o sebe, o své blízké a někdy neví, jak to udělat.

Přicházím s nabídkou přímluvné modlitby určené jak pro ty, kdo se pravidelně modlí, ale zároveň hledají podporu také v modlitbě druhých, tak i pro ty, kdo se modlit neumí a obracejí se proto na někoho, kdo by se za ně pomodlil a popř. je modlitbě i naučil.

Jak prakticky postupovat? Možností je několik. Nejlepší je samozřejmě osobní setkání, ke kterému může dojít v kostele před bohoslužbou či po ní, nebo po předchozí domluvě na faře. Jinak je možné poslat dopis či email na adresy uvedené v kontaktech; ke všem psaním – papírovým i elektronickým – má přístup výhradně místní farář.

 

Anketa

Četli jste nějakou z encyklik či exhortací papeže Františka?

Celkový počet hlasů: 118

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode