24. neděle v mezidobí

12.09.2018 16:18

16. září slavíme 24. neděli v mezidobí. Bohoslužba ve farním kostele Nejsvětější Trojice ve Všestarech začíná v 10:00 hod.

Ve čtvrtek 20. září je památka sv. Ondřeje Kim Taegŏna, kněze, Pavla Chŏng Ha-sanga a druhů, mučedníků.

V pátek 21. září slavíme svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty.

V sobotu 22. září se bude konat bohoslužba s nedělní platností od 16:30 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Nedělištích. V neděli 23. září budeme od 10:00 slavit bohoslužbu v kostele Nejsvětější Trojice ve Všestarech.

V sobotu 22. září bude od 9:30 v katedrále Svatého Ducha probíhat kněžské svěcení Petra Vtípila a Jana Lukeše. Zájemce zveme k účasti a všechny prosíme o modlitbu za oba svěcence.

Vytvořte si web zdarma!Webnode