11.neděle v mezidobí

16.06.2018 14:55

Ve čtvrtek je památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka a příští neděli je slavnost Narození sv. Jana Křtitele.

V týdnu zde budou mše svaté v obvyklou dobu. Pouze příští sobotu bude mše svatá na Chlumu už od 14:00. Bude se zde konat Svatohubertská troubená mše, poté slavnostní průvod na mysliveckou chatu - na myslivecké chatě – program pro děti i dospělé – trubači, sokolnictví, výstava trofejí, skákací hrad, vzduchovky, lukostřelba, aj. K tanci a poslechu bude hrát RELAX Jaroměř. Občerstvení zajištěno – zvěřinové speciality, zmrzlina, aj.

Příští neděli budeme v kostele sv. Jana Křtitele Na Zámečku slavit poutní slavnost. Znamená to, že příští neděli nebude mše svatá v kostele sv. Antonína a v kostele sv. Jana Křtitele bude poutní mše svatá začínat v 10 hodin. Po poutní mši svaté bude asi od 11:30 hodin následovat až do večera na farní zahradě v Novém Hradci Králové farní den, na který jste i Vy všichni srdečně zváni.

Sbírka příští neděli bude věnována na potřeby diecézní charity v Hradci Králové.

Královehradecký vikariát zve všechny mladé na poslední vikariátní setkání mladých v tomto školním roce, které se bude konat v pátek 22. června 2018 od 18:30 na Novém Hradci Králové. Více informací naleznete na plakátku.

Červenec

Všestary: Každou neděli od 8:00